home home goldenline rss

Jeden z założycieli klubu Toastmasters Poznań - jednego
z 11 700 klubów zrzeszonych w międzynarodowej orga- nizacji, której celem jest szerzenie umiejętności przema- wiania i przewodzenia (speaking & leadership). (więcej...)

Jak stworzyć źródło dochodu pasywnego z e-biznesu?

Czytałem wtedy e-zin. Taki e-zin zamieszczony na płycie CD papierowej gazety Magazyn Internet. I w tym e-zinie był artykuł, recenzja książki „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec” której autorem jest Roberta Kiyosaki. Coś mnie tknęło kup tę książkę, przyda się. Nie czekając aż umysł znajdzie dwadzieścia wątków na obalenie mojego zapału do kupna pozycję odnalazłem w Internecie i zamówiłem.

Czytanie tej pozycji było jak kultowa scena z filmu Matrix. Oni tam łykali czerwoną tabletkę by wyjść z Matrixa i zobaczyć jak jest naprawdę. Taką tabletką dla mnie była książka „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec”. Otworzyła mi oczy, odwróciła spojrzenie i myślenie o 180 stopni. Była początkiem wielu zmian.

Efekt ciągu wielu wydarzeń możesz zobaczyć w moim najnowszym projekcie jaki realizuję z Pawłem Wawrzyniakiem. Jest to serwis Skuteczny e-Biznes będący pastylką edukacyjnej wiedzy z szeroko pojętego e-biznesu. Pastylka ta z założenia ma się dobrze wchłaniać i szybko dawać odczuwalne efekty z zażytej porcji wiedzy.

Oto jeden z pierwszych filmów jaki zmieściliśmy.

[tubepress video=’JxYrUtFE-bo’ autoplay=’false’ length=’false’ views=’false’ fullscreen=’true’ title=’false’ embeddedWidth=”640″ embeddedHeight=”395″ playerColor=’222222′]

 

 

Niespodzianka

Wejdź na SkutecznyE-biznes.pl zostań naszym fanem Skutecznego E-biznesu na Facebook oraz wybierz dowolny filmik i skomentuj go. Każdy zamieszczony wartościowy komentarz nagrodzę półrocznym pełnym dostępem do Skutecznego e-Biznesu (nie zapomnij podać e-mail, co bym miał jak dać Tobie dostęp :)). Na komentarze czekam do 4 maja 2011.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Spam protection by WP Captcha-Free