home home goldenline rss

Jeden z założycieli klubu Toastmasters Poznań - jednego
z 11 700 klubów zrzeszonych w międzynarodowej orga- nizacji, której celem jest szerzenie umiejętności przema- wiania i przewodzenia (speaking & leadership). (więcej...)

BNI – ogłaszam werdykt

Grupa BNI tworzona w Poznaniu przez Monikę Kasprzyk otrzymała status zarejestrowanej. Jest to druga grupa BNI jaka zaistniała w Poznaniu i pierwsza która spełniła pełne wymogi rejestracyjne.

Dzisiaj (15.12.2009) odbędzie się pierwsze spotkanie w nowej pełnej formule. Spotkanie poprowadzi poprowadzi gość specjalny: Piotr Mazurowski, Dyrektor BNI Warszawa. Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00 w restauracji „Mosaica” w Hotelu Andersia.

Oficjalny pełnoprawny start grupy BNI w Poznaniu jest kolejnym znaczącym krokiem w rozwoju społeczności aktywnych ludzi biznesu. Członkowie grupy już od dawna wymieniają się rekomendacjami. Sam w wymiarze finansowym zyskałem, kilkanaście razy więcej niż wynosi składka członkowska. Aż 85% klientów mojej firmy pochodzi właśnie z polecenia! Nie mówiąc już o sprawach tak nie mierzalnych jak zdobyte w BNI znajomości i kontakty które procentują mi nie tylko na podłożu zawodowym ale także prywatnym. Pozyskane w BNI przydają się także mojej rodzinie i znajomym. W takich relacjach najsilniej czuję moc polecanie sobie nawzajem czyiś usług i towarów.

Po upływie ponad roku mojej przygody z networkingiem mogę wydać obiecany kilkanaście miesięcy temu werdykt:

to się na czysto bardzo opłaca!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Spam protection by WP Captcha-Free