home home goldenline rss

Jeden z założycieli klubu Toastmasters Poznań - jednego
z 11 700 klubów zrzeszonych w międzynarodowej orga- nizacji, której celem jest szerzenie umiejętności przema- wiania i przewodzenia (speaking & leadership). (więcej...)

Dzieje się! – Ivan Misner w Polsce!

Sztuki korzystania z znajomości i kontaktów można się nauczyć. Ja zacząłem od piaskownicy. To tam nawiązałem pierwsze relacje. Szybko zauważyłem z kim warto się bawić a kto sypie piaskiem po oczach. Który z kolegów ma autorytet na podwórku i warto mieć go jako dobrego znajomego. Teraz robię to w biznesie. Mogę powiedzieć, że poznawanie ludzi to moja pasja. Ale nie tylko moja!

Czy wiesz, że:

5 kwietnia 2013 roku odwiedzi po raz pierwszy Polskę Ivan Misner!?

Ivan Misner uznawany jest, za czołowego eksperta z dziedziny rekomendacji biznesowych. „Guru networkingu” tak nazwał go prestiżowy magazyn Entrepreneur a stacja CNN ochrzciła go mianem „ojca nowoczesnego networkingu”. A co najważniejsze to właśnie dr Ivan Misner jest pomysłodawcą i założycielem BNI (Business Network International) organizacji do której sam należałem wiele lat i nadal mam ogromny sentyment. BNI to największa na świecie profesjonalna organizacja rekomendacji biznesowych.

Tajniki sukcesu w networkingu dr Misner przedstawi już 5 kwietnia, w Szkole Głównej Handlowej, w Warszawie.  Opowie jak rozwijać działalność gospodarczą poprzez referencje, w jaki sposób pozyskiwać kontakty oraz jak budować długoterminowe relacje biznesowe oparte na zaufaniu. Szczegóły znajdziesz pod adresem:  http://www.ivanmisner.pl

Buduj sieć relacji i kontaktów jak profesjonalista. Do zobaczenia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Spam protection by WP Captcha-Free