home home goldenline rss

Jeden z założycieli klubu Toastmasters Poznań - jednego
z 11 700 klubów zrzeszonych w międzynarodowej orga- nizacji, której celem jest szerzenie umiejętności przema- wiania i przewodzenia (speaking & leadership). (więcej...)

„Givers Gain – Dający Dostają”

Misją BNI jest pomoc członkom w rozwoju biznesu przez profesjonalny, pozytywny program marketingu osobistego, który pozwala stworzyć wartościowe relacje z profesjonalistami biznesu. Kultura organizacji opiera się na tym, że dyrektorzy, członkowie i kadra BNI na całym świecie poświęcają swój czas i energię sobie nawzajem tak, by każdy mógł osiągnąć sukces w biznesie.

BNI pomaga firmom wypracować strategię pozyskiwania klientów przez rekomendacje. Przedsiębiorcy spotykają się, by, dzięki zbudowanym relacjom i nowym kontaktom, zwiększać sprzedaż. Poznają i w praktyce doświadczają mocy, jaką mają rekomendacje.

Na spotkaniach członkowie jak i goście nie rozdają ulotek. Nie chodzi nam o to by każdy wyszedł z stosem makulatury którą i tak wyrzuci do kosza. Budujemy biznes oparty na relacjach, musimy poznać się jako ludzie. Innymi słowy „Ja pomogę tobie ty pomożesz mi”.  Filozofia grupy „Givers Gain – Dający Dostają” motywuje do tego, aby aktywnie współpracować, dlatego członkowie chętnie rekomendują usługi pozostałych członków Grupy. Kontakty pozyskane w BNI dużo szybciej i skuteczniej przekładają się na większą sprzedaż.

BNI na świecie (stan na 1 czerwca 2008r.):

  • 39 krajów,
  • 5048 grup,
  • 103 517 członków,
  • średnio 20,5 członka w grupie,
  • 5,5 mln rekomendacji o łącznej wartości 2,2 mln USD przekazanych pomiędzy członkami w 2007r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Spam protection by WP Captcha-Free