home home goldenline rss

Jeden z założycieli klubu Toastmasters Poznań - jednego
z 11 700 klubów zrzeszonych w międzynarodowej orga- nizacji, której celem jest szerzenie umiejętności przema- wiania i przewodzenia (speaking & leadership). (więcej...)

Jestem w BNI :)

Zmiana miejsca na większy lokal. Spotkanie odbyło się w Restauracji Massimiliano Ferreto przy Placu Wolności 14. Mając już doświadczenia z poprzedniego spotkania na miejsce przybyłem prawie 15 minut przed czasem. Okazało się, że nie byłem nawet jednym z pierwszych.

Tak samo jak poprzednio przybywających witali Grzegorz Turniak oraz Dariusz Giemza. Tym razem miałem dużo więcej czasu na rozmowy i poznanie obecnych na spotkaniu osób. Najbardziej utkwił mi w pamięci Rafał Łożyński z firmy Varico i jego rozwiązania programistyczne oraz system nawigacji NaviExpert.

Już podczas spotkania podjąłem decyzję o przystąpieniu do pierwszego klubu BNI Poznań. Wypełniłem aplikację którą przekazałam na ręce prezesa BNI pana Grzegorza Turniaka oraz wniosłem stosowną opłatę.

Jestem w BNI 🙂 Teraz jako pełnoprawny członek zobaczę jaką efektywnością charakteryzują się takie organizacje networkiongowe. Jestem bardzo dobrej myśli!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Spam protection by WP Captcha-Free