home home goldenline rss

Jeden z założycieli klubu Toastmasters Poznań - jednego
z 11 700 klubów zrzeszonych w międzynarodowej orga- nizacji, której celem jest szerzenie umiejętności przema- wiania i przewodzenia (speaking & leadership). (więcej...)

Pierwsze śniadanie z BNI

Dzisiaj byłem pierwszy raz na spotkaniu Poznańskiej Grupy BNI. W Poznaniu formuje się właśnie pierwsza grupa. Było to już drugie spotkanie tej grupy. Odbywało się w restauracji ROMA na ulicy Półwiejskiej 21.

Na miejsce dotarłem kilka minut przed godziną 7. Bardzo miłe przywitanie przy wejściu przez prezesa BNI Polska Grzegorza Turniaka oraz inicjatora Poznańskiej grupy Dariusza Giemzę i wprowadzenie na salę skutecznie zachęcało nie tylko mnie do rozmów i poznawania obecnych tam osób. Podczas luźnych dyskusji poznałem wiele ciekawych osób m.in. był Ziemowit Gólski z Stowarzyszenia POI (Portal Otwartej Informacji).

Kolejną częścią spotkania było wspólne śniadanie. Podczas śniadania każdy uczestnik miał 1 minutę na zaprezentowanie siebie i swojej firmy oraz poinformowanie słuchających czego w tym tygodniu poszukuje w biznesie. Prowadzący spotkanie Grzegorz Turniak bardzo restrykcyjnie pilnował czasu wystąpienia.

Punktualnie o 8.30 spotkanie oficjalnie zakończyło się. Uczestnicy jednak jeszcze sporo czasu prowadzili miedzy sobą dyskusje.

Nawiązałem kilka bardzo cennych kontaktów, poznałem ciekawych ludzi oraz zostałem zaproszony na prezentację idei i koncepcji biznesowej nowego start-up z branży IT (Portal Otwartej Informacji).

Decyzję o przystąpieniu do BNI odłożyłem do następnego spotkania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Spam protection by WP Captcha-Free