home home goldenline rss

Jeden z założycieli klubu Toastmasters Poznań - jednego
z 11 700 klubów zrzeszonych w międzynarodowej orga- nizacji, której celem jest szerzenie umiejętności przema- wiania i przewodzenia (speaking & leadership). (więcej...)

[Video] Chcesz by wspominali Twoje mowy?

Tym razem na Toastmasters Leadership Institute w Bydgoszczy (06.2013) zająłem się tematyką przygotowania dobrej opowieści. A dokładniej z czego się składa i co musi zawierać by mowa będąca opowieścią zelektryzowała słuchaczy. Sednem jest opowieść a samo wystąpienie publiczne to już tylko kropka nad „i” czyli jej wygłoszenie. Cała moc tkwi w odpowiednio skrojonej opowieści. Pisząc mowy z wykorzystaniem tego o czym mówię w materiale filmowym, zawsze dostaniesz ogromne brawa po ostatnim wypowiedzianym zdaniu i ukłonie. Zakładam, że mówić do tłumów już umiesz 🙂

Materiał filmowy zawiera kilka „mocniejszych” opowieści z gatunku grozy. Miłego oglądania z nutką lęku 😉

Toastmasters Leadership Institute odbywa się mniej więcej co pół roku. Z całego kraju w jedno miejsce zjeżdża kwiat polskich mówców publicznych zrzeszonych w klubach Toastmasterowych. Dodatkowo imprezę uświetniają zacni goście z zagranicy. Całość to jedna wielka seria seminariów jak i warsztatów gdzie zaawansowani mówcy przekazują swoją wiedzę i doświadczenie. Słuchaczem może być każdy kto należy do jednego z klubów. Tak zdobywamy bezcenną wiedzę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Spam protection by WP Captcha-Free