home home goldenline rss

Jeden z założycieli klubu Toastmasters Poznań - jednego
z 11 700 klubów zrzeszonych w międzynarodowej orga- nizacji, której celem jest szerzenie umiejętności przema- wiania i przewodzenia (speaking & leadership). (więcej...)

Video: Jak napisać mowę i Jak przemawiać?

Poniżej znajdziesz film szkoleniowy z szkolenia jakie odbyło się w klubie osób uczących się sztuki przemawiania publicznego Toastmasters Poznań. Jest to video zapis metod jakie sam na sobie przetestowałem i stosuję w praktyce.

Samo pisanie wypraktykowałem wpierw przy tworzeniu tekstów na użytek stron www i e-biznesu. Metody te świetnie po dalszych udoskonaleniach przydały się do pisania tekstów mów (głównie opowiadań). Teraz lubię pisać i co najważniejsze sprawia mi to dużą frajdę.

Jeszcze większą frajdę sprawia mi wygłoszenie tego co napisałem publicznie. Najbardziej w tym uwielbiam reakcje publiczności jak i spływające po wystąpieniu komentarze oraz ewaluacje.

Zebrałem to w całość i przygotowałem małe szkolenie które poprzedziło jedno z spotkań w naszym klubie mówców. Wyszło tego równo 1 godzina. Fragment możesz zobaczyć poniżej:

[tubepress video=’m8gJSV0pAQE’ autoplay=’false’ length=’false’ views=’false’ fullscreen=’true’ title=’false’ embeddedWidth=”640″ embeddedHeight=”395″ playerColor=’222222′]

 

Całość – za darmo – pod tym linkiem: Jak Przemawiać.pl

Jeśli się Tobie to przydało zostaw komentarz. A może znasz i stosujesz inne ciekawe metody? Podziel się 🙂

Jedna odpowiedź na „Video: Jak napisać mowę i Jak przemawiać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Spam protection by WP Captcha-Free